Warmińska-Mazurska Liga Taekwondo Olimpijskiego

W dniach 21-22 marca 2014 roku na obiektach Centralnego Ośrodka Sporu w Giżycku została zorganizowana Warmińska-Mazurska Liga Taekwondo Olimpijskiego.
W zawodach wystartowało 250 zawodników z województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego oraz lubelskiego. Nasze województwo było reprezentowane przez Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża. W kategorii wiekowej juniora młodszego nasi zawodnicy uplasowali się na II miejscach:

  1. Paulina Piorunek w kategorii wagowej do 50 kg
  2. Robert Stępkowski w kategorii wagowej do 53 kg

Trenerem zawodników jest Paweł Remiszewski. Sponsorem sekcji taekwondo olimpijskiego jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy

Komentarz i zdjęcia dr Jerzy F. Miller

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim.

W dniu 24 listopada 2013 w Sierpcu zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim.
Zawody zostały rozegrane w systemie pucharowym, w których wzięło udział ok. 120 zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i podlaskiego.
Województwo podlaskie było reprezentowane przez Klub Uczelniany AZS PWSIP Łomża. Zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża uzyskali następujące wyniki sportowe:

  1. Paulina Piorunek (junior młodszy) w kategorii wagowej do 49 kg zdobyła srebrny medal
  2. Sebastian Sutkowski (junior) w kategorii wagowej do 78kg zdobył złoty medal
  3. Tomasz Wieczorek (junior) w kategorii wagowej do 59 kg zdobył złoty medal  Trenerem Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża jest Paweł Remiszewski.

Wiceprezes Zarządu
Klubu Uczelnianego AZS PWSIP Łomża
Jerzy F. Miller